بک لینک را چگونه در وب سایتمان استفاده کنیم؟

چگونه بک‌لینک بگیریم:

برای پرسش به این سوال ابتدا لازم است تعریفی در مورد بک لینک داشته باشیم،”بک لینک” ، به معنای سایت‌هایی که به سایت شما پیوند یا لینک دارند و برای اکثر موتورهای جستجو عامل برتر جهت رتبه‌بندی هستند.
از آنجا که این لینک ارتباط مستقیمی با کیفیت بک‌لینک‌های وب سایت شما دارد، وب سایت‌های معتبری که به شما بک‌لینک می‌دهند، رتبه بندی و ترافیک بهتری را کسب می‌کنند.

گرفتن بک لینک

بک لینک

۱- روش احیای لینک مرده

یکی از بهترین روش‌ها برای گرفتن بک‌لینک، شیوه احیای لینک شکسته می‌باشد لینک های مرده شامل لینک هایی می باشد که بنا به دلایلی دیگر کار نمیکنند اما در جستوجو گر فعال می باشند مانند پیوند های ۴۰۴ و لینک هایی که ارور می دهند.در این روش طی تماس با مدیر وب سایت از طریق صفحه تماس در وب برای گزارش لینک‌های خراب در سایت مورد نظر اقدام می کنید. در عین حال، به وب سایت‌های دیگر نیز توصیه می‌کنید که لین کهای اسیب دیده را جایگزین کنید و در اینجا شما به لینک وب سایت خودتان اشاره می‌کنید. علارغم اینکه شما با گزارش دادن لینک‌های خراب، مدیر وب سایت را مطلع می‌کنید اما این کار در اخر به نفع خودتان می‌باشد و شانس بازگشت بک لینک به وب سایت شما زیاد می‌شود. روش احیای لینک یکی از راه‌های چگونه یک بک لینک بگیریم می‌باشد.

 

۲- بک‌لینک از طریق اینفوگرافیک

اینفوگرافیک یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای انتقال ترافیک به وب سایت شما و به دست آوردن بک لینک‌های با ارزش است. علت  محبوبیت آنها به این دلیل است که درک و اشتراک گذاری آنها بسیار آسان می‌باشد. همه افراد داده‌های تصویری را دوست دارند، به همین دلیل تقاضا برای اینفوگرافیک به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. به طور مثال انتشارات اینترنتی با نفوذ مانند Mashable تعداد زیادی اینفوگرافیک را از سراسر اینترنت منتشر می‌کنند.

۳- روش وبلاگ نویسی مقالات

وبلاگ نویسی یکی از مؤثرترین روش‌ها برای دستیابی به مخاطبان جدید است. با انتشار مقالات در وب سایت‌های محبوب دیگر، مطالب خود را در مقابل خوانندگان جدید دریافت خواهید کرد و در معرض دید بیشتری قرار خواهید گرفت. بعضی اوقات، فقط مربوط به بک‌لینک نیست ، بلکه در مورد افزایش اعتبار آنلاین شما یا دنبال کنندگان رسانه‌های اجتماعی است.

۴- روش‌های رقبای خود را یاد بگیرید.

اگر به رتبه‌بندی سالم توجه بیشتری دارید ، به روز بودن با استراتژی‌های بازاریابی آنلاین رقبای اصلی خود، الزامی است. شما باید در رسانه‌های اجتماعی از رقبای خود روش یاد گرفته و به دنبال روش‌های ایجاد پیوند یا کسب درآمد و همچنین روش‌های بازاریابی محتوا باشید.
هنگامی که رقبا درحال انتشار محتوای جدید در وب سایت های خود هستند، خود را برای همگام شدن با آنها تنظیم کنید. در خبرنامه‌های ایمیل آنها شریک شوید یا آنها را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید و از روش‌های آنها اسفاده کنید. روش یادگیری متد رقبا یکی از راه‌های چگونه یک بک لینک بگیریم می‌باشد.

۵- مطالب خود را تبلیغ کنید

محتوای عالی شما را به بک‌لینک نمی‌رساند مگر اینکه بدانید چگونه می‌توانید به درستی تبلیغ کنید شما باید در جهان خارج شوید و برای تبلیغ بهترین مقالات خود از طریق ایمیل اقدام کنید.
یكی از بهترین راهكارها برای این كار، تماس با وبلاگ نویسان یا وب سایت‌هایی است كه به صورت هفتگی یا ماهانه جمع می‌شوند. باز هم، می توانید از Google و جستجوی نمایش داده شد مانند “کلمه کلیدی + جمع بندی” استفاده کنید. برای دیدن نتایج فقط از هفته یا ماه گذشته حتماً انتخاب کنید. سپس با وب مسترها تماس بگیرید و سریعاً به وب سایت خود را معرفی کنید. روش تبلیغ مطالب یکی از راه‌های چگونه یک بک‌لینک بگیریم می‌باشد.

گرفتن بک لینک

بک لینک

۶- توصیفات را بنویسید.

یک روش آسان برای به دست آوردن لینک‌های با کیفیت، نوشتن توصیفات برای وب سایت‌هایست که از آنها استفاده می‌کنید. می‌توانید از صفحه اصلی یک وب سایت معتبر پیوند مورد نظر را کسب کنید.
تا زمانی که شما مشتری آن محصول باشید، احتمال بالایی وجود دارد که بتوانید در ازای توصیفی که انجام داده‌اید ، یک لینک را بدست آورید. تمام ابزارهایی را که در حال حاضر استفاده می‌کنید ذکر کنید و در مورد احتمال ارائه توصیفات خود در وب سایت مورد نظر بحث کنید. روش توصیف وب سایت مرجع یکی از راه های چگونه یک بک‌لینک بگیریم می‌باشد.

۷- با روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان مهم تماس بگیرید.

برای به دست آوردن بک‌لینک برای وب سایت خود، باید کلمات کلیدی مربوط به تجارت خود را پخش کنید و چه راهی بهتر از دسترسی به ایمیل خبرنگاران و افراد تأثیرگذار برای شما؟ یافتن آدرس ایمیل شخصی می‌تواند چالش برانگیز باشد، اما دلیلی برای دلسرد شدن وجود ندارد و از طریق روش‌هایی این کار انجام شدنی می‌باشد. روش تماس با افراد مهم یکی از راه‌های چگونه یک بک‌لینک بگیریم می‌باشد.

۸- اهدا.

می‌توانید با اهداء به سازمان‌های غیرانتفاعی، بک‌لینک به دست آورید. این روش سریع و سر راست است. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که وب سایت‌هایی را پیدا کنید که کمک‌های مالی را بپذیرند و به سایت‌هایی که اهدا کرده‌اند بازگردند. کافی است مبلغ اهدایی را که می‌خواهید ایجاد کنید و آدرس URL وب سایت خود را بنویسید و ارسال کنید. روش اهدا یکی از راه‌های چگونه یک بک‌لینک بگیریم می‌باشد.

گرفتن بک لینک

بک لینک

۹- مصاحبه.

اکنون مصاحبه‌های آنلاین داغ است و روشی عالی و آسان برای بدست آوردن بک‌لینک برای وب سایت شماست. به محض اینکه در وب خود مسئولیت پیدا کنید، دعوت‌های مصاحبه زیادی دریافت می‌کنید، اما تا آن زمان، برای شروع، باید اولین قدم را انجام دهید. به دنبال وب سایت‌هایی باشید که مصاحبه را انجام می‌دهند و به آنها بگویید که مایل هستید شرکت کنید و در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کنید. روش مصاحبه یکی از راه‌های چگونه یک بک لینک بگیریم می باشد.

  تماس با ما
  09020065418
  info [at] wblf [dot] ir
  تهران، سعادت آباد
  مطمئن خرید کنید
  مجوز