بک لینک ارزان را چگونه بدست آوریم و نحوه خرید آن به چه صورت است؟

بک لینک ارزان

بک لینک ارزان

مزایای استفاده از لینک دهنده یا همان بک لینک

بک لینک از اهمیت بالایی در دنیای اینترنت برخوردار است. اکثراً مردم احساس می‌کنند که بک لینک‌ها منبع خوبی برای کسب رتبه‌های بالای موتورهای جستجو هستند، اما همیشه اینگونه نیست.
لینک‌های برگشتی مزایای فراتر از نتیجه موتور جستجو را دارند. اگرچه بک لینک به عنوان یکی از بهترین راه‌ها برای بدست آوردن نتایج خوب در جستجوی گوگل استفاده می‌شود، اما مزایای دیگری نیز برای استفاده از بک لینک وجود دارد.
روش های متعددی برای به دست آوردن بک لینک وجود دارد که در بخش های دیگر توضیح کامل آن داده شده است در این بخش روش‌های به دست آوردن بک لینک ارزان به اختصار توضیح داده خواهد شد.

بک لینک ارزان

بک لینک ارزان

 1. مدیریت پیوندها Links Management

اگر می‌خواهید با بودجه کم اقدام به خرید بک لینک ارزان اما با کیفیت بالا کنید، مدیریت پیوند بهترین گزینه آن است. می‌توانید بک لینک‌های ارزان قیمت را از سایت‌هایی با  PR 1 تا سایت‌هایی با PR 8 داشته باشید. آنها بک لینک ثابت و با محتوا به قیمت کم از ۱ دلار ارائه می‌دهند.
آنها نقل می‌کنند که پیوندها به صورت دستی قرار می‌گیرند و اگر به خدمات آنها شک دارید، می‌توانید مطالعات موردی آنها را مطالعه کنید که دارای تاریخچه بسیاری از سایت‌ها است و موقعیت‌های خوبی در Google کسب کردند.

بک لینک ارزان

بک لینک ارزان

 1. پیوندهای کلاه سیاه Black Hat Links

برای خرید بک لینک ارزان در این روش شما نمی‌توانید از آنها برای خرید یک یا دو لینک استفاده کنید. آنها فقط سفارشات بک گراند تعداد بالا را می‌پذیرند. می‌توانید ۵۰-۲۰۰ بک لینک را بخرید و همه بک لینک‌های آنها Do-follow هستند. آنها ایجاد بک لینک را به مدت یک هفته برنامه ریزی می‌کنند تا افزایش حاصل از آن به حداکثر برسد. بهترین حالت در این بخش آن است که آنها به شما اطمینان می‌دهند که کار در عرض یک ساعت انجام می‌شود و برای دیدن نتایج، لازم نیست روزها صبر کنید.

 

 1. بک گراندهای با کیفیت بالا بخرید

برای خرید بک لینک ارزان همواره در نظر داشته باشید که PR سایت مورد نظر برای گرفتن بک لینک از آن بالا باشید تا در رتبه بندی گوگل دچار مشکل نشوید، زیرا همواره ثابت شده است که لینک دهنده‌ای با PR بالا دارای اعتبار خوبی بوده و همواره شناخته شده می‌باشند و جدا از بک لینک‌های معمول، برخی از بهترین استراتژی‌های ایجاد لینک را نیز در اختیار شما قرار می‌دهند.

 

 1. PostLinks

در این روش برای خرید بک لینک ارزان “پست لینک” به شما کمک می‌کند تا تعداد ناچیزی از لینک دهنده‌های خوب از جمله ناشران با کیفیت و صفحات دارای رتبه بالا را دریافت کنید. هیچگونه اسپم یا ریپورتی در این کار دخیل نیست و یک روش مطمئن برای دریافت بک لینک ارزان قیمت می‌باشد زیرا وب سایت‌هایی که بک لینک را از آنها دریافت می‌کنید، واقعی هستند و محتوای آن نیز واقعی است.

بک لینک ارزان

بک لینک ارزان

 1. Fiverr

این نامی است که بیشتر افراد طراحی کننده وب از آن آگاه هستند زیرا یک بازار بزرگ است که می‌توانید بک لینک و سایر موارد را فقط با قیمت ۵ دلار خریداری کنید.
اما قبل از هرگونه خرید ازین فروشگاه‌ها بایستی توجه داشته باشید که بسیاری از فروشندگان بک لینک از ابزارهای خودکار برای ساختن آن استفاده می‌کنند که ممکن است برای شما مضر باشد. بنابراین انتخاب لینک دهنده مناسب از خرید آن مهمتر است.
در هنگام خرید بک لینک ارزان از این فروشگاه‌ها دقت داشته باشید که فقط از لینک دهنده‌هایی که دارای رتبه بندی و بررسی بالایی هستند و توسط بسیاری از خریداران، خریداری شده اند، خریداری کنید. این موضوع مربوط به کمیت خرید شما نیست بلکه مربوط به کیفیت لینک‌هایی است که شما از آنها خرید می‌کنید.

 

 1. BackLinks.com

سایت BackLinks.com  یکی از پرطرفدارترین سایت‌هایی است که از آن برای خرید بک لینک‌های ارزان و با کیفیت استفاده می‌شود. برای خرید بک لینک می‌توانید از کارت اعتباری خود استفاده کنید و در صورت تمایل می‌توانید از حساب پی پال نیز استفاده کنید.
علاوه بر این، یک سایت خوب برای فروش بک لینک ها و کسب درآمد از آن می‌باشد. رتبه BackLinks.com بسیار بالا است. بنابراین، شما به خوبی می‌توانید حدس بزنید که چقدر می‌تواند رتبه شما را در موتورهای جستوجو نیز بهبود ببخشد.

 

 1. پیوندهای پنج دلاری

اگر به دنبال چیزی بهتر از بهترین نیستید، استفاده از سایت( ۵ لینک ۵ دلار )به شما پیشنهاد می‌شود.

پیوندهایی که ازین روش به دست می‌آورید از بهترین کیفیت برخوردار هستند. اطلاعاتی وجود دارد که می‌توانید جدا از انتخاب برخی از با کیفیت‌ترین بک گراندها از طریق این سایت به دست آورید.
این امر به شما کمک می‌کند تا رتبه خود را بالا ببرید و گزارش ارائه شده توسط آنها شامل کلیه اطلاعات مربوط به ترافیک و سایر آمارهایی است که هنگام راه اندازی وب سایت شخصی خود بسیار مهم هستند. تجزیه و تحلیل زمان به روزرسانی و خرابی لینک‌ها نیز از طریق این سایت امکان پذیر است و می‌توانید به راحتی به تمام این اطلاعات در اینجا دسترسی پیدا کنید.

 

 1. Backlinks Rocket

بک لینک‌های با کیفیت همواره یکی از عوامل مهم در رتبه بندی گوگل هستند. با کمک بک لینک راکت شما می‌توانید از مزیت رسانه های اجتماعی نیز بهره مند شوید. وب سایت شما به رتبه بندی خوبی در الکسا دست پیدا می کند  و در تعداد بازدید کنندگان نیز پیشرفت خواهد کرد. این کار فقط برای بک لینک نیست و درعوض از الزامات سئو شما نیز پشتیبانی می کند. بسته های مختلفی وجود دارد که بسته به نیاز خود می توانید از آنها استفاده کنید.

 

  تماس با ما
  09020065418
  info [at] wblf [dot] ir
  تهران، سعادت آباد
  مطمئن خرید کنید
  مجوز