خرید و قیمت بک لینک به چه صورت است؟

قیمت بک لینک

قیمت بک لینک

قبل از آنکه هر توضیحی در مورد قیمت بک لینک داده شود لازم است تا بدانید بک لینک چیست و برای چه چیزی استفاده می شود.
شاید شما هم همانند بسیاری از افراد سایت خود را راه اندازی کرده و اکنون بعد از گذشت چندین ماه سایت شما دارای رتبه خوبی در گوگل و سایر موتورهای جستجو نباشد.
برای اینکه بتوانید در صدر نتایج موتورهای جستجو از جمله گوگل قرار بگیرید، باید قواعد و الگوریتم های بسیاری را در سایتتان رعایت کنید که یکی از مهم ترین آن ها ایجاد یا خرید بک لینک معتبر برای سایتتان می باشد.
بک لینک ها انواع مختلفی دارند و معتبرترین و بهترین بک لینک، بک لینک هایی هستند که از نظر گوگل کاملا امن و مورد اطمینان باشند. هنگامی که یک وب سایت خارجی با وب سایت شما پیوند برقرار می کند، “بک لینک” ایجاد می شود. به همین دلیل برخی افراد از آنها به عنوان “بک لینک های خارجی” یا “پیوند های ورودی” یاد می کنند. هدف از ایجاد این پیوند ها آن است که بخش بزرگی از عوامل موثر بر رتبه بندی را شامل می شوند.

قیمت بک لینک

قیمت بک لینک

فروش و قیمت بک لینک

امروزه با توجه به استفاده روز افزون مردم از فضای مجازی  قرار گرفتن در نتایج برتر موتور های جستجو از قبیل گوگل می تواند کسب و کار شما را به طور کلی متحول کند. همانطور که می دانید بعضا حتی فقط یک رتبه نسبت به رقیب خود می تواند درامد ماهانه شما را میلیون ها تومان بیشتر از شرکت رقیب شما کند. خرید بک لینک از سایت های معتبر یکی از راه های افزایش رتبه بندی در موتور های جستجو بوده و ازین رو شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند و قیمت های متفاوتی برای بک لینک ها ارائه می دهند. اگر تصور می کنید کسب و کار شما جایگاه مناسبی در موتور های جستجو ندارد سرویس های مربوط به سئو می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. اگر از تاثیر گذاری بک لینک ها در سئو و رتبه بندی گوگل اطلاع دارید، استفاده از سرویس های ویژه برای خرید بک لینک دائمی و با کیفیت یکی از راه کاری مناسب برای این کار می باشد.

 

علت خرید بک لینک دائمی

امروزه هر کس که در دنیای دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند می داند که روش های سئو و بهینه سازی سایت از اهمیت بالایی برخوردار هستند. رقبا در این صنعت هر روز قوی تر می شوند و رتبه خود را در موتور های جستجو بالا می برند. امروز اگر نتوان در نتایج برتر موتور های جستجو قرار گرفت بایستی کسب و کار آنلاین خود را یک کسب و کار شکست خورده دانست. خرید تعداد بالای بک لینک از نظر گوگل غیر قانونی بوده و روش مناسب آن است تا به جای خرید بک لینک به ساخت بک لینک در تعداد پایین ولی با کیفیت بپردازید.
همچنین در صورتیکه سایت وردپرسی دارید قطعا پیشنهاد می شود از سرویس های سئو وردپرس استفاده کنید. در این سرویس ها با داشتن اکانت پرمیوم سایت هایی مانند moz و ahrefs و backlinko سایت شما را بصورت کامل مورد آنالیز قرار می گیرد.

 

قیمت بک لینک

قیمت بک لینک

در چه صورت خرید بک لینک باعث اسپم شدن سایت می شود؟

این پرسش زمانی مطرح می شود که دارندگان وب سایت زمان خرید یک بک لینک برایشان پیش می آید، پاسخ این است که  خرید بک لینک می تواند یکی از دلایل اسپم شدن سایت باشد، ولی گوگل برای اسپم کردن سایت دارای الگوریتم خاصی می باشد. سایت شما توسط بک لینک در صورتی اسپم خواهد شد که یکی از موارد زیر را داشته باشد:

 1. خرید یا بک لینک سازی بصورت یک جا و در تعداد بسیار زیاد در یک بازه زمانی کم
 2. داشتن بک لینک های زیاد از سایتهای اسپم و سایتهای بی کیفیت
 3. حذف یکباره تعداد زیادی از بک لینک ها

 

قیمت بک لینک

قیمت بک لینک ها با توجه به نوع شرکت لینک دهنده و سایت مورد استفاده متغیر می باشد، سایت ها بر اساس میزان اعتبار و زمان تاسیس آنها دارای رتبه های مختلفی می باشند و بک لینک گرفتن از آنها بسته به مدت زمان قرارداد استفاده از لینک متغیر می باشد، به طور کلی قراردادها و قیمت آنها به صورت زیر می باشد:

 1. قراردادهای یک ماه: به طور عرف و کلی بسته به سایت لینک دهنده قیمت قراردادهای یک ماه از پنج تا چهارصد هزار تومان می باشد.
 2. قراردادهای سه ماه: قراردادهای بلند مدت به طور کلی از نظر صرفه اقتصادی و تاثیر گذاری مناسبتر هستند، قیمت قراردادهای سه ماه از پانزده تا نهصد هزار تومان می باشد.

 

 

  تماس با ما
  09020065418
  info [at] wblf [dot] ir
  تهران، سعادت آباد
  مطمئن خرید کنید
  مجوز