نحوه بکارگیری و تاثیرات بک لینک اتوماتیک به چه صورت است؟

بک لینک اتوماتیک چیست؟

بک لینک اتوماتیک یکی از روش‌ های ساده برای افزودن انواع بک لینک در وب سایت‌ها می ‌باشد. بک لینک ها یکی از عوامل مهم در افزایش رتبه در موتورهای جستجو مهم می ‌باشند. سایت‌ ها و نرم افزار ‌های بسیاری وجود دارند که با وارد کردن URL وب سایت خود می ‌توانید بک لینک‌های وبلاگ خود را افزایش دهید و در رتبه بندی‌های برتر موتور‌های جستجو قرار بگیرید.
بک لینک‌ های اتوماتیک معمولاً ایده بدی برای ارتقاء مشاغل آنلاین شما هستند و توسط موتورهای جستجو به عنوان فعالیت اسپم جذب می‌شوند و می‌توانند اعتبار برند شما و همچنین رتبه وب سایت را ویران کنند.
قصد داریم برای آن دسته از بازرگانان آنلاین که از یکی از این برنامه ‌ها را برای تولید بک لینک استفاده کرده اند ، به ذکر برخی از رایج ترین دلایل استفاده از این نوع نرم افزار بپردازیم.

روش بک لینک اتوماتیک روشی کوتاه و آسان برای بهینه سازی موتورهای جستجوست که می تواند باعث جریمه شدید وبلاگ شما توسط موتورهای جستجو شود. زمان و پولی که برای این فعالیت سرمایه گذاری می کنید، در استراتژی هایی که مورد تایید موتور جستجو باشند بسیار بهتر است.

بک لینک اتوماتیک

 

تأثیر بک لینک  اتوماتیک در SEO وب سایت

هدف اصلی ایجاد بک لینک ایجاد ارتباط مناسب بین دو منبع وب است. بسیاری از دارندگان وب سایت، به ویژه افرادی که در این حوزه جدید هستند، نمی توانند درک کنند که کیفیت و ارتباط لینک های بک گراند دو مورد از مهمترین جنبه های ساخت لینک هستند.
برنامه های SEO آنلاین نمی تواند روی کیفیت هدف و ارتباط متمرکز باشد زیرا هر دو جنبه نیاز به عقل سلیم و اپراتور متخصص دارند. به همین دلیل است که در طول بهبود رنک وبسایت در موتورهای جستوجوگر ، بایستی زمان و تلاش جمع شود.
فقط در این حالت، ایجاد لینک می تواند به عنوان بهبود در بهینه سازی کلی سایت شما باشد و ترافیک با کیفیت را به سایت شما وارد کند.

بک لینک اتوماتیک

Google به طور مداوم با تولید بک لینک اتوماتیک مبارزه می کند

موتورهای جستجوگر از روش بهینه سازی دستی بسیار قدردانی می کنند و سعی در مبارزه با روشهای اتوماتیک بهینه سازی وب سایتها، با توجه به کیفیت پایین و هرزنامه بودن دارند

با دستیابی به بک لینک های بیشتر می توان رتبه صفحه وب را بالا برد. با این حال، شرایط کنترل نشده باعث می شود تا گوگل قوانین رتبه بندی جدیدی را ایجاد کند. به گفته آنها، فقط بک گراندهای به دست آمده و با کیفیت ارگانیک می توانند بر رتبه وب سایت تأثیر مثبت بگذارند.
بنابراین، این سوال پدید می اید که چرا با اینکه موتورهای جستجوگر سعی در مبارزه با چنین تاکتیک هایی برای ایجاد بک لینک اتوماتیک دارند، اما بعضی ها وقت و هزینه خود را در نرم افزار ساخت بک لینک اتوماتیک سرمایه گذاری می کنند.
اگر سایت شما به دلیل استفاده از نرم افزارهای بک لینک اتوماتیک، مجازات هایی را دریافت کند، بازگرداندن آسیب به سئو سایت شما دشوار است، ازین رو بایستی در انتخاب نرم افزار مناسب برای ایجاد لینک خود بسیار دقیق باشید زیرا بسیاری از وب سایت های سئو با کلاهبرداری و کیفیت پایین وجود دارند که هدف اصلی آنها کلاهبرداری می باشد.

اکیداً توصیه می شود، در طی فرایند تولید بک لینک یک اپراتور از متخصصین سئو استخدام کنید یا همه کارها را خودتان انجام دهید. در غیر این صورت تمام سرمایه گذاری های سخت، وقت و پول شما اتلاف وقت خواهد شد. علاوه بر این ، شما در معرض خطر جریمه های Google هستید که جبران کردن آن دشوار خواهد بود.

بک لینک اتوماتیک

برخی از روش های گرفتن بک لینک اتوماتیک

روش های متعددی برای گرفتن بک لینک اتوماتیک وجود دارد که برخی به اختصار به شرح زیر می باشد.

 • استفاده از سایت ها و نرم افزار های بک لینک اتوماتیک:

امروزه با توجه به رشد روز افزون و استفاده مردم از شبکه های مجازی و فروشگاه های اینترنتی برخی در فکر راه یک شبه رفتن می باشند تا بتوانند خیلی سریع خود را در صفحات برتر گوگل قرار دهند ازین رو نرم افزار ها و سایت هایی وجود دارند که به طور خودکار کار SEO  را برای ایجاد انواع بک لینک ها انجام داده اما در صورت شناسایی آنها توسط گوگل جریمه شده و بازگرداندن وب سایت به حالت اولیه بسیار دشوار خواهد بود.

 • بررسی لینک های من یا check mylink

یكی از بهترین راه های ایجاد لینک های ورودی با كیفیت بالا، بررسی و مشخص كردن لینک های خراب در سایر وب سایت هاست، بررسی لینک های من به شما این امکان را می دهد تا با کار کردن به عنوان یک چک کننده برگشت لینک، روند کار را سرعت بخشید.
با فعال کردن برنامه افزودنی در مرورگر کروم می توانید به سرعت یک لینک بک لینک را در یک صفحه وب بررسی کنید. در حالی که بیشتر آنها به صورت سبز یا فعال ظاهر می شوند، برخی از آنها به رنگ قرمز نمایش داده می شوند.  لینک های  خارجی شکسته یا خراب شده مواردی هستند که فرصتی مناسب برای بهبود محبوبیت لینک های شما را فراهم می کنند.

 • پل لینک یا linkbrid

از بسیاری جهات، Linkbird ابزاری برای انجام کار SEO است. در حالی که بسیاری از ویژگی های آن به سمت استراتژی ساخت بک لینک متوقف شده اند، می توانید از آن برای موارد زیر استفاده کنید:

 • تجزیه و تحلیل میزان محبوبیت بک لینک ها
 • دنبال کردن رتبه بندی وب سایت
 • انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای بهینه سازی موتور جستجو

 

  تماس با ما
  09020065418
  info [at] wblf [dot] ir
  تهران، سعادت آباد
  مطمئن خرید کنید
  مجوز